درباره ما۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۹:۱۰:۱۶

گروه مشاوره کسب و کار و مدیریت تینوا حاصل تجربه و نوآوری در امر مشاوره، اجرا، تدریس و پژوهش بنیانگذاران خود در فضای کسب و کار ایران است.

پیشرفت در شرایط بحرانی عمیقاً برای ما لذت بخش است، چراکه باعث می شود ما تشکیلاتی چابک، بهره ور و البته مفید برای ذینفعان، داشته باشیم.

ما در تینوا همواره سعی می کنیم ذینفعان اصلی و گروه مشتریان خود را درست شناسایی کنیم و در این راستا با ایجاد مدل کسب و کار شبکه ای (مبتنی بر همکاری با گروهی از مشاوران، مدیران با تجربه، مدرسان، سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی)، حتی المقدور خدماتی مناسب را برای رفع نیازهای کلیدی ذینفعان ارائه کنیم.

جوهره مأموریت ما با توکل بر قدرت لایزال الهی عبارت است از:

اگر تمایل دارید، کمی هم با بنیانگذاران تینوا آشنا شویم:

محمدرضا آقازاده

محمدرضا آقازاده

محمدرضا آقازاده دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع- مدیریت سیستم و بهره‌وری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی در حال حاضر به عنوان بنیانگذار، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در استارتاپ مشاوره کسب و کار تینوا فعالیت می نماید.

ایشان تا کنون به عنوان کارشناس ارشد، مدیر، مجری، مشاور و مدرس در حوزه‌های مدیریت استراتژیک، ساختارسازمانی،بازاریابی، عارضه‌یابی و مدیریت فرآیند با بیش از 40 سازمان و دانشگاه همکاری داشته و از سال 1390 به عنوان دستیار آموزشی- پژوهشی در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر نیز فعالیت می‌نماید.

مهدی نظری 

مهدی نظری هم از قضا دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع- مدیریت سیستم و بهره‌وری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. او نیز در حال حاضر به عنوان بنیانگذار، عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل در استارتاپ مشاوره کسب و کار تینوافعالیت می نماید.

مهدی نیز تا کنون به عنوان کارشناس ارشد، مدیر، مجری، مشاور و مدرس در حوزه‌های مدیریت فرآیند و معماری فرآیند، ساختارسازمانی، مدیریت دانش، مدیریت استراتژیک، عارضه‌یابی و سازماندهی و با سازمانهای دولتی و خصوصی زیادی همکاری داشته و از سال 1390 به عنوان دستیار آموزشی- پژوهشیدر دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر نیز فعالیت می‌نماید.

ما هنوز در ابتدای راه هستیم

با آرزوی سربلندی برای شما

گروه مشاوره تینوا در کنار شما